banner26

Hayata döndü!

Boşandığı kocası tarafından tabancayla vurulan ve iki haftadır yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi veren Esra Çumak, 10 gün aradan sonra gözlerini açtı ve konuşmaya başladı.

GÜNDEM 10.06.2019, 08:26 10.06.2019, 08:31
397
Hayata döndü!

Esra Çumak’ın kız kardeşi Kübra Ayyıldız, ablasının sağlık durumuyla ilgili  sevindiren  gelişmeleri Bizim Sakarya Gazetesi'ne anlattı. 
Annesiyle birlikte gün aşırı yoğun bakım servisine girerek, derin uykuda olan ablası ile konuşup, onu hayata bağlamaya çalıştıklarını anlatan Kübra Ayyıldız, dün adeta bir mucize yaşadıklarını söyledi. 

ÇOCUKLARINI SORDU
Kübra Ayyıldız, gelişmelerle ilgili şu bilgileri verdi:
““Bugün (dün)  kardeşimin yanına girdim. Gözlerini açıp konuştu, çocuklarını ve annemi babamı sordu.
 İyiye gidiyor çok şükür. Biraz ciğerlerindeki sorun yüzünden zor konuştu. Ama konuştu, 2 yaşında Toprak ve 14 yaşındaki Berat’ı sordu. Annemi babamı sordu, (hepsi iyi seni bekliyorlar) dedim. Harika bir gelişme, çok sevinçliyiz” 

İNATÇI VE GÜÇLÜ
Ayyıldız, şöyle devam  etti:
“Doktorlar güçlü ve inatçı olduğunu söyledi. Onlar da çok umutlu. Âmâ daha uyutulacak. Ablamla konuşuyorum, çok güçlü olduğunu ve iki çocuğunun onu beklediğini ,hepimizin yanında öylüyorum ellerini tutuyorum. Tepki vermeye çalışıyor. Dünden beri Kritik süreci de atlattı inşallah, çok umutlandım.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
parçalı bulutlu