Sakarya'da 4 yeni film gösterimde

*AYİN / HEREDITARY

Yönetmen: Ari Aster, Oyuncular: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff

Tür: Korku, Dram, Süre: 2s 6dk, Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018

  

Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır... Ari Aster’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro gibi isimler yer alıyor.

*CUMALİ CEBER 2

Yönetmen: Kamil Çetin , Oyuncular: Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu

Tür: Komedi , Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018

Cumali, zamanını oğlu Cevher’e kız istemek için hazırlık yapmakla geçirir. Tam da bu sırada aldığı bir haberle sarsılır. Cumali’nin dedesine ait olan huzur evinin arsası satılmıştır ve onun yerine AVM yapılacaktır. Dedesini bu karardan vazgeçirmeyi planlayan Cumali’nin önce dedesi ile barışması gerekir. Aile yadigarı olan saati dedesine verirse onunla barışacağını düşünen Cumali, saati Çetin eniştesinden almak için yola koyulur. Cumali yolda kendisini beklenmedik bir aşkın ve maceranın içinde bulur.

*JURASSİC WORLD: YIKILMIŞ KRALLIK

Yönetmen: Juan Antonio Bayona, Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard,

Jeff Goldblum

Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018, Tür: Macera, Aksiyon, Bilimkurgu

 

İlk film “Jurassic World”ün birkaç yıl sonrasında geçen devam filmi, artık parkı istila etmiş olan dinozorları tehdit eden Isla Nublar adasındaki yanardağı konu alıyor. Dinozor eğitmeni Owen Grady (Chris Pratt) ve parkın eski müdürü Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) dinozorları güvenli bir şekilde adadan nasıl götürebileceklerini bulmaya çalışıyor.

*SEVİMLİ TEKNELER

Yönetmen: Simen Alsvik, Will Ashurst, Oyuncular: Sampda Sharma, Marie Blokhus, Anderz Eide

Tür: Animasyon, Süre: 1s 14dk Ülke: Norveç, Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018

  

Büyük bir fırtına sırasında Büyük Liman’dan çağrı alan genç kurtarma botu Elias, cesurca bir kurtarma operasyonu yapar ve başarısı karşısında kahraman ilan edilir. Liman’da çalışmaya başlayabileceğini öğrendiğinde çok mutlu olan Elias, tüm arkadaşlarını geride bırakarak kendisine yeni bir hayat kurar. Fakat Büyük Liman sandığı kadar muhteşem değildir. Elias, burada yerel bir çetenin yasa dışı bir madem çıkardığını keşfeder. Bu madenin hava durumunu değiştirme gücü vardır. Bu yasa dışı operasyonu ortaya çıkarmak isteyen Elias’in eski arkadaşlarının yardımına ihtiyacı vardır.

(BARIŞ TOSUN)

Not: Bütün filmlerin, ayrıntılı seans günleri ve saatleri için;

Agora Avm;

seanslara; http://www.biletiva.com/place/ADAPAZARI_AGORA_SINEMALARI linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Serdivan Avm;

seanslara; https://www.cinemaximum.com.tr/serdivan-sinema-salonu

linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ada Avm;

seanslara; https://www.cinemaximum.com.tr/ada-sinema-salonu linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol