Zafer Kazan, Sakarya Baro Başkanlığı sırasında mükemmel izler bırakmıştı. Serdivan Belediye Başkanlığı’na özveri gösterip aday oluşuna çok sevinmiştim.

Çünkü, Sakaryalılar Serdivan’a Geleceğin Yaşanılır Şehri diye bakıyordu. Oysa, son yıllardaki yanlış imarlarla Serdivan çağdaş şehir şirazesinden çıkıyordu.

“ Belediyeye her yıl deli kira getirecek!” masalları, Serdivan’ın yüreğini, akciğerlerini imara açıyordu. O kararlar bence Sakarya’da da verilmiyordu : -)

Sakarya, yıllardır tepeden inme kararlarla lime lime ediliyor. Sakaryalı da şu güne kadar sustu. Gelecek kuşaklar bunu hepimizden soracaktır.

Şehre ve Serdivan gibi cennet köşelere ŞEHREMİNİ seçerken çok düşüneceğiz.

***

Zafer Kazan’ı, Sakarya’nın her sorununa sahip çıkan Hukukçu ve Düzgün kimliği ile tanıdım. Serdivan için büyük umut diye de destekliyorum.

Serdivanlı da Zafer Kazan’ı öyle gördü. Serdivanlının çözüm arayışı epeyce telaş yaratmış. İYİ Parti ile CHP arasında çomak sokma telaşı da o kaygıdan mı?

Zafer Kazan ile CHP de, İYİ Parti de, Serdivan da çok şey kazanacaktır. Çomak sokma nedenlerini herkes anlasın. Siyaseti izleyin, tuzağa da düşmeyin.

Yazının tamamını okumak için tıklayın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol