banner26

Akşener, Cihan Kolip’i açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Dr. Cihan Kolip’i açıkladı.

SİYASET 15.01.2019, 10:54
113
Akşener, Cihan Kolip’i açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TBMM Grup Toplantısı’nda Milletvekilleri ve partililerine hitap etti. Akşener, kendileri tarafından EYT’liler, 3600 ek gösterge, asgari ücretten vergi alınmama ve emekli aylıklarının asgari ücret seviyesine çıkartılma konusunda getirdikleri kanun tekliflerinin AK Parti tarafından ret edildiğini hatırlatarak, “Teklifleri siz getirin. Biz kabul edeceğiz. Bizim amacımız bağcıyı dövmek değil. Üzüm yemek de değil. Bizim amacımız üzümü milletimizin yemesi” diye konuştu.

Sakarya Adayı Cihan Kolip

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, konuşmasının ortasında her hafta aday açıkladıklarını hatırlatarak, bugün de bazı illerin adaylarını açıklayacaklarını ifade etti. Ardından ilk olarak kürsüye Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Dr. Cihan Kolip’i davet etti. Kolip alkışlar arasında kürsüye gelirken, Genel Başkan Akşener, Kolip’in elini kaldırdı. Kolip kürsüden inerken de bozkurt işareti yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15°
parçalı az bulutlu