Azak: Ters köşe yapacağız!

CHP Hendek İlçe Başkanı Reyhan Azak, Hendek Belediye Başkan adayını belirleme çalışmalarının sürdüğünü ve üyelerin de fikirleri alınarak en güçlü adayın çıkarılacağını söyledi.

Belediye Başkanlığı seçiminde iddialı olduklarını dile getiren Azak, "Kazanmak için mücadele edeceğiz. Partimizin üyeleriyle seçimlerle ilgili her gün fikir alış verişinde bulunuyoruz. Seçimde başarılı olmak için neler yapmamız gerektiği ile ilgili üyelerimizin fikirlerini alıyoruz. Üyelerimizin düşünceleri bizim için çok önemli. onların düşüncelerini dikkate alarak belediye başkanı adayını ve meclis üyelerini belirleyeceğiz" dedi.

Azak, 'Nasıl bir adayla yola çıkacaksınız' sorusunu ise "Aday konusunda bütün partilere ters köşe yapacağız. Bizim göstereceğimiz aday, bütün partilerden oy alacak" diye yanıtladı. Azak, şöyle devam etti: ""Ayrıştırarak değil, Hendek adında birleşerek, bütünleşerek seçimi kazanmak istiyoruz. Millet İttifakını tabanda birleştirecek, Hendek halkını kucaklayacak, Hendek'in tanıdığı, dürüst, ahlaklı, eğitimli bir adayın üzerinde çalışma yapıyoruz. Adayımızla ilgili gerekli açıklamayı yakın bir zamanda yapacağız. CHP bu seçimlerde çok iddialıdır." 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol