Belediye Meclisi üyeleri belli oldu

Buna göre; ilçeler, belediye meclis üyeliğine seçilenler ve partileri şu şekilde sıralandı:

ADAPAZARI

Adem Çalışkan (AKP), Bilal Kuriş (AKP), Can Dağabakan (AKP), Yavuz Meşe (AKP), Mehmet Yılmaz (AKP), Necdet Tömekçe (AKP), Erbay Kayatürk (AKP), Levent Tunç (AKP), Ravda Keçeoğlu Yolcu (AKP), Mehmet İr (AKP), Behlül Bayrak (AKP), Şahin Karaaslan (AKP), İlknur Bayram Akyüz (AKP), Ahmet Mahmut Karaca (AKP), Evren Çakırsoy (AKP), Faik Günhan (AKP), Esra Serbes (AKP), Halit Metin Müftüoğlu (AKP), Kerim Ergezen (AKP), Besim Kıratlı (AKP), Özkan Yetim (AKP), Kayhan Alver (AKP), Nilgün Akman (AKP), Bahtiyar Nalbant (AKP), İrem Serdaroğlu (AKP), Hasan Karagüzel (AKP), Hüseyin Akçalışkan (AKP), Mustafa Reşit Yazıcı (AKP), Ali Eroğlu (AKP), İbrahim Akçam (AKP), Ahmet Özbudak (İYİ Parti), Doğan Şen (İYİ Parti), Ahmet Başaran (İYİ Parti), Ahmet Bıçkıcı (İYİ Parti), Türkel Ergül (İYİ Parti), Mahir Özgün (İYİ Parti), Haluk Akbay (CHP).

SERDİVAN

Rıdvan Elturan (AKP), Adem Kümbet (AKP), Selvet Karaoğlu (AKP), Cemil Kocacık (AKP), Ercüment Berber (AKP), Soner Yıldız (AKP), Şaban Koludra (CHP), Hüseyin Haldızoğlu (AKP), Selahattin Yıldırım (AKP), Ahmet Çalışkan (AKP), Şehime Kaya (AKP), Fethi Cin (CHP), İdris Sümbül (AKP), Serhat Yavuz Girti (AKP), Yusuf Karaca (AKP), Yusuf Sedat Bıçakçı (İYİ Parti), Hilmi Şimşek (AKP), Sabahattin Bayram (CHP), Köksal Saltık (AKP), Adnan Pala (AKP), Kadir Kınalı (AKP), Hüseyin Bayraktar (AKP), Sinan Bal (CHP), Adem Kıyak (AKP), Yıldıray Başlı (AKP), Muhammed Sandıkçı (AKP), Vedat Gülden (CHP), Mehmet Kocabay (AKP), Yunus Saltık (AKP), İbrahim Sınırcı (AKP), Şükrü Bilgin (İYİ Parti).

ERENLER

Serkan Cerrahoğlu (AKP),Bilal Beşkardeşler (AKP),Ali Palas (AKP),Rahmi Şengül (AKP),Recep Eroğlu (AKP),Ahmet Öztürk (AKP),Recep Yeşil (AKP),Özgür Paşaalioğlu (İYİ Parti),Resul Erdoğan Yılmaz (AKP),Belgin Demirağ (AKP),Tarık Taş (AKP),Can Beyter (AKP),Hakan Artul (AKP),Sezer Şengöz (AKP),Aysel Kireç Hazırol (AKP),Ramadan Tezgel (AKP),İsa Yenioğlu (AKP),Nurgül Ada (AKP),Mustafa Kahveci (AKP),Zeliha Ayyıldız (AKP),Mehmet Ocak (AKP),Yakup Kara (AKP),Arif Akyol (AKP),Abdullah Erman (İYİ Parti),Orhan Kabacan (İYİ Parti).

AKYAZI

Uğur Kılıçoğlu (AKP), Meryem Sağlam (AKP), Mustafa Karahasan (AKP), Ergün Öztürk (AKP), Mehmet Çakmak (AKP), Abdürrahim Atmaca (AKP), Emrullah Kut (AKP), Osman Kesikbaş (AKP), İksan Özcan (AKP), Hümeyra Saygıdeğer (AKP), Naci Çavdar (AKP), Abdülkadir Yıldırım (AKP), Cem Tuncer (AKP), Furkan Çakıroğlu (AKP), Sevinç Özer (AKP), Engin Kaya (AKP), Cevdet Kazan (AKP), Ahmet Çetin (AKP), Sait Beşir (AKP), Yılmaz Taşdelen (AKP), Rasim Bulca (AKP), Ahmet Öztürk (AKP), Özgür Özmen (AKP), Mehmet Öztürk (AKP), Mustafa Birincioğlu (AKP).

GEYVE

Metin Atalay (AKP), Selami Çolak (AKP), Hasan Çetinkaya (AKP), Enver Atasoy (İYİ Parti), Mehmet Nuri Tanın (AKP), Nihat Baltaoğlu (AKP), Bayram Güngör (İYİ Parti), Neşet Çakır (AKP), Kazım Mercan (İYİ Parti), Tahsin Ertürk (AKP), Hayri Tunce (AKP), Gürkan Kar (İYİ Parti), Özkan Dursun (AKP), Meral Hammaz (AKP), Aziz Tunç (İYİ Parti).

HENDEK

Lokman İçöz (AKP), Hamit Canlı (AKP), Cemil İşnel (AKP), Adem Sefa (AKP), Yaşar Aygüneş (AKP), Recep Yazıcı (AKP), Hamdullah Akçay (AKP), Fethi Darol (AKP), Tamer Yılmaz (AKP), Kamil Kabasakal (AKP), Hamit İsmailoğlu (AKP), Hasan Hüseyin Bıçakçılar (AKP), Aziz Koç (AKP), Hüseyin Çetinkaya (AKP), Ahmet Dar (AKP), Hüdaverdi Bahadır (BBP), Hızır Çağrı Güngör (BBP), Faruk Özel (BBP), Metin Zülküf Polat (BBP), Ahmet Ay (BBP), Resul Küçük (BBP), Mustafa Karagüzel (BBP), Ayhan Güreli (BBP), Osman Çamur (BBP), Nigar Görüm (BBP).

KARASU

Hüseyin Emanet (AKP), Ali Şakar (AKP), İsmail Karakaş (AKP), Yakup Ayar (AKP), İsmet Yavuzyiğit (AKP), Esra Bıyıklıoğlu (AKP), Murat Kaçar (AKP), Hüdaver Ağun (AKP), Zekeriya Durmaz (AKP), Sabri Aslanbay (AKP), Abdülkadir Şamlıoğlu (AKP), Mehmet Berberoğlu (AKP), Sezai Aşık (AKP), Leman Yanmaz (AKP), Yaman Yıldız (AKP), Emin Demirci (AKP), Abdullah Şahin (AKP), Melahat Aydın (AKP), Oktay Sözer (AKP), Fatih Şentürk (MHP), Oktay Yazıcı (MHP), İsmet Günaydın (MHP), Hasan Hocaoğlu (MHP), Mehtap Albayrak, Talha Enes Elmacı.

KAYNARCA

Recep Boğaz (AKP), Furkan Onkun (AKP), Seçkin Akcan (AKP), Azmi Çelebi (AKP), Mustafa Tan (Saadet Partisi), Ali Küreci (AKP), Ali Akgünoğlu (AKP), Seçkin Kanyılmaz (Saadet Partisi), Hatice Türkkıyısı (AKP), Ergün Güzelalp (BBP), Şerifali Akgün (AKP), İlhan Akcan (AKP), Yılmaz Çevik (Saadet Partisi), Okan Pektaş (AKP), Kadir Aktaş (AKP).

KOCAALİ

Zeki Kanbur (AKP), Mehmet Şanlı (AKP), Enver Çelik (AKP), Emre Yılmaz (AKP), Hasan Ali Kulaç (İYİ Parti), Sevgi Serdar (AKP), Serdar Gül (AKP), Rıdvan Öner (İYİ Parti), Cafer Eriş (AKP), Abdülhamit Bağ (AKP), Turan Kalfa (İYİ Parti), Mehmet Alemdar (AKP), Batıkan Zorbey Turgut (AKP), Ayhan Çetinkaya (İYİ Parti), Ahmet Aygın (AKP).

PAMUKOVA

Tacettin Efe (AKP), Yusuf Ziya Bilaloğlu (AKP), Murat Özdemir (AKP), Nedim İhtiyar (AKP), Halil Öz (AKP), Erol Akalın (AKP), Hakan Ihlamur (AKP), Talip Kont (AKP), Yavuz İri (AKP), Ahmet Şen (Saadet Partisi), Muhittin Akın (Saadet Partisi), Musa Atmaca (Saadet Partisi), Kerim Akengin (Saadet Partisi), Metin Işık (Saadet Partisi), Osman Salih (Saadet Partisi).

TARAKLI

Ruhi Avdan (AKP), Atıf Özen (MHP), Hüseyin Özen (AKP), Kazım Erkara (MHP), Mustafa Kayan (AKP), İsmail Pekmez (MHP), Mehmet Türkdoğmuş (İYİ Parti), İbrahim Çan (İYİ Parti), Faruk Nalçacı (AKP).

SÖĞÜTLÜ

Mehmet Akkaş (AKP), Necmettin Alper (AKP), Erdoğan Şinasi (AKP), Adem Fidan (AKP), Şuayıp Geyve (AKP), Çiğdem Başkan (AKP), Özkan Dönmez (AKP), Recep Karasu (AKP), Orkun Özdemir (AKP), Ercan Karaca (AKP), Hamit Kurtulmuş (CHP).

SAPANCA

Ömer Susran Hunca (AKP), Abdullah Şahin (AKP),Fahri Arkan (AKP),Mustafa Yıldız (AKP),Atilla Eker (AKP),Büşra Duygu Alptekin (AKP),Enes Serdar (AKP),Elif Saral Uzun (AKP),Etem Tiryaki (AKP),Cemal Topçu (AKP),Alperen Durmaz (AKP),Nihat Arda Şahin (CHP),Erdem Şıkkibar (CHP),Şevki Burak Koç (CHP),Müjgan Gençer (CHP).

FERİZLİ

Halim Kılkış, Abdullah Kaşkaş, Hakan Demirbaş, Zekeriya Karadeniz, Mutlu Bülbül, Kemal Şahintürk, Muharrem Solak, Mehmet Tunç, Mustafa Yayla, Ruhi Şenol, Abdurahman Kaşkaş, Rüştü Yüksek, Hüseyin Deniz, Abdullah Efiloğlu, Necattin Ürdem.

ARİFİYE

Cüneyt Şensoy (AKP), Aysun Gözyuman (AKP), Hulusi Kara (AKP),Veysel Ünlü (AKP),Mehmet Ayvaz (AKP),Nuri Yavaş (AKP),Serap Yıldız A(AKP),Ahmet Acar (BBP),Emrah Yılmaz (AKP), Cesim Çelik (AKP),Feridun Adıyaman (CHP), Yaşar Beğen (AKP), Vedat Vatansever (AKP), Lütfi Tansı (AKP), Mehmet Erhan Çetin (AKP)

KARAPÜRÇEK

Muhammet Çakırbaş (AKP), Elmas Kalıntaş (AKP), Ziyattin Yıldırım (AKP), Burhan Özcan (AKP), Enver Dalgıç (AKP), Ömer İbil (AKP), Cemil Eker (AKP), Harun Meral (BBP), Ali Bilici (BBP), Mehmet Kastanbolu (BBP), Sefer Çoruhlu (AKP).

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol