Kazan: Değişim Vakti Geldi!

Meclis üyesi adayları ile kahvehanelerde yapılan toplantılarda Kuruçeşme ve Selahiye sakinlerine seslenen Kazan, " “Hangi partiye oy vermiş olursanız olun ama bu bir yerel seçim, bu günlerden şikayetçi iseniz bana bir şans verin" dedi. Zafer Kazan, özetle şunları söyledi:

"Bu bir parti meselesi değil, hizmet meselesidir. Mutlu yaşamak, güvenle geleceğe bakabilmek meselesidir. Gençlerimize iş, ailelerimize aş meselesidir. Bu bir adaletli yönetim meselesidir. Gelin hep birlikte üreten bir belediye olalım. Gencimize iş imkanları sağlayalım, çiftçimize destek olalım. Gelin adaletli bir belediye yönetiminin kapılarını birlikte açalım.”

SİZLERİN ONURU OLACAĞIM

Verilen sözlerin tutulmadığını ve halkın artık siyasetçilere olan inancının kalmadığını anlatan Kazan, şöyle devam etti:

“Sizler diyorum ki belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Mahalle meclislerimiz ile istek ve ihtiyaçlarınızı bizzat siz belirleyeceksiniz. Şeffaf olacağız. Sizin vergilerinizle oluşan belediyenin bütçesinin tek kuruşunun dahi hesabını vereceğiz. Bizim yönetimimizde kimse belediyeyi zenginleşme amacı olarak kullanamayacak. Belediyeden beslenen, rantçıların, talancıların hortumlarını keseceğim. Tüm kaynaklarımızı vatandaşlarımıza hizmet etmek için kullanacağız. Adamı olanın değil, ihtiyacı olanın ihtiyaçlarının giderildiği bir yönetim anlayışı göstereceğiz.  Ama bana soruyorsunuz ‘gerçekten tüm bu söylediklerinizi yapacak mısınız?’ diye. O halde bana bir şans verin ve görün. Halkını düşünen bir belediye nasıl oluyormuş gösterebilmem için bir şans verin, bu zor şartlar altında bir belediye ailelerine nasıl destek oluyormuş, esnafına nasıl sahip çıkıyormuş, çiftçisine nasıl yardım ediyormuş destek verin ve görün. Sizlerin onuru olacağım ve bu onur benim yüz akım olacak.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol