Serdivan'da 18 Uygulamasından şikayet

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Kemalpaşa Mahallesinde yaptığı ev toplantısında Belediye Başkanı seçildikten sonra neler yapacağını anlatan Zafer Kazan’a mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Vatandaşlar özellikle belediyenin yaptığı 18 uygulamaları nedeniyle yaşadıkları haksızlıkları ve mağduriyetleri dile getirdi.

Çocukların oyun ve yeşil alanı olacağı söylenen bu amaçla istenen, el konulan arsaların müteahhitlere satıldığını ve üzerine apartların yapıldığını anlatan mahalle sakinleri, Zafer Kazan’a Belediye Başkanı olduğunda buna artık izin vermemesi ve adil bir yönetim talebinde bulundular.

Kazan, belediye başkanı olduğunda hiçbir vatandaşın 18 uygulaması ile mağdur edilmeyeceğini, adaletli bir yönetim sergileyeceğini söyledi. 

18 UYGULAMALARI İLE KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYECEĞİZ

Kazan, şunlar kaydetti: “4 yıllık baro başkanlığı görevimde ‘adalet’ diye haykırmış bir kardeşiniz olarak sizlere sözümdür, hiç kimse 18 uygulamaları ile mağdur edilmeyecek. Belediye Başkanı Adayı oldum çünkü senelerce adalet diye feryat ederken gördüm ki, yönetimde adalet yoksa yargıda da adalet olmuyor. Bu nedenle Serdivanımızda, adalet ne imiş, hakkaniyet ne imiş, eşit adil bir belediye yönetimi nasıl yapılıyormuş göstermek istiyorum.”

EVİMİZE SERDİVANIMIZA NE LAZIM?

Serdivan’da belediyenin tüm kaynaklarını halk için kullanacaklarını ifade eden Kazan: sözlerini şöyle sürdürdü:
“Herkesin ekonomisine katkı sağlayacak projelerimiz var ama ben her toplantıda bu projelere ek olarak daha neler yapabiliriz diye sizlerden görüş alıyorum. Şimdi nasıl sizlere soruyorsam, göreve geldiğim zaman yine aynı şekilde mahalleniz ile ilgili yine sizlerin görüşünü alacağım diyorum.  Akşam evine giderken telefon edip soran bir insan gibi, bende sizlere soruyorum evinize, evimize ne lazım? Serdivanımıza ne lazım ise bileceğiz ve göreve geldiğimizde tüm kaynaklarımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda kullanacağız. Hem kısa vadede sorunları çözecek, hem de enerjimizi ve kaynaklarımız doğru kullanacağız. Tüm bunları yaparken gereksiz,  halkımıza fayda sağlamayan işler için para harcamayacağız, savurganlık yapmayacağız.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol