banner26

Türkiye'nin ilk online interaktif üniversitesi Netkent eğitime başladı

Kısa adı Netkent olan Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi’nde yeni eğitim-öğretim yılı start aldı. İlk online interaktif Türk üniversitesi olarak tanımlanan Netkent’te geniş burs olanaklarıyla hem lisans, hem de lisansüstü programlarında üst düzey eğitim imkanı sunuluyor.

TEKNOLOJİ 04.11.2019, 11:13
68
Türkiye'nin ilk online interaktif üniversitesi Netkent eğitime başladı

Eğitimin her aşamasında yaratıcılığı öne çıkaran, sorun çözme yetilerini güçlendiren, öğrenmeyi ve öğreten bir yöntemi uygulamak iddiasıyla yola çıkan Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi (Netkent), yeni akademik yıla hazır.  

21 Ekim itibariyle 2019-2020 eğitim yılına başlayan Netkent’te, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Hukuk Fakültesinin yanı sıra yüksek lisans programları ve E-MBA lisansüstü programları da yer alıyor.

Netkent yola çıktığı ilk günden bu yana, eğitim sektörünü dijital dünyaya entegre edip insana ve insanlığa değer katmayı amaçlıyor. Türkiye’de ilk kez ‘Yatırımcı Entegratör Çözüm Ortağı’ sıfatıyla e-MBA ve e-MYO programlarında üniversitelerle çalışan Netkent, yerli teknoloji ve sistemi Türkiye’ye kazandırarak yeni bir sektör yaratılmasına katkıda bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık