banner26

Kupada çeyrek final ilk maçlarının programı açıklandı

Türkiye Kupası'ndan çeyrek finalde oynanacak ilk maçların programı belli oldu. Maçlar 4,5 ve 6 Şubat'ta oynanacak.

SPOR 30.01.2020, 23:47 01.02.2020, 13:10
33
Kupada çeyrek final ilk maçlarının programı açıklandı

ürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçlarının programını açıkladı.

Çeyrek finalin ilk maçında 4 Şubat günü Trabzonspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u konuk edecek. 5 Şubat’ta ise GMG Kırklarelispor-Fenerbahçe ve Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray maçları oynanacak.

Antalyaspor ve Demir Grup Sivasspor ise 6 Şubat’ta karşı karşıya gelecek. Çeyrek final ilk maçlarının programı şöyle:

4 ŞUBAT SALI:

Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Saat: 20.30)

5 ŞUBAT ÇARŞAMBA:

GMG Kırklarelispor-Fenerbahçe (Saat: 14.30)

Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Saat: 20.30)

6 ŞUBAT PERŞEMBE:

Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Saat 20.30)

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Karagümrük 3 7
2. Alanyaspor 3 7
3. Galatasaray 3 7
4. Antalyaspor 3 7
5. Hatayspor 3 7
6. Erzurumspor 3 6
7. Göztepe 3 5
8. Fenerbahçe 3 5
9. Konyaspor 2 4
10. Trabzonspor 3 4
11. Beşiktaş 3 4
12. Sivasspor 3 4
13. Kasımpaşa 3 3
14. Kayserispor 3 3
15. Gaziantep FK 3 2
16. Ankaragücü 2 1
17. Gençlerbirliği 2 1
18. Çaykur Rizespor 3 1
19. Malatyaspor 3 1
20. Denizlispor 3 1
21. Başakşehir 3 0
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 3 7
2. Tuzlaspor 3 7
3. Ankara Keçiörengücü 3 7
4. İstanbulspor 3 6
5. Altınordu 3 6
6. Samsunspor 3 5
7. Adanaspor 3 5
8. Altay 3 4
9. Akhisar Bld.Spor 3 4
10. Bandırmaspor 3 4
11. Giresunspor 3 4
12. Bursaspor 3 3
13. Balıkesirspor 3 3
14. Ankaraspor 3 3
15. Ümraniye 3 3
16. Boluspor 3 1
17. Menemen Belediyespor 3 1
18. Eskişehirspor 3 1
Takımlar O P
1. Leicester City 3 9
2. Everton 3 9
3. Arsenal 2 6
4. Aston Villa 2 6
5. Liverpool 2 6
6. Crystal Palace 3 6
7. Leeds United 3 6
8. Tottenham 3 4
9. Chelsea 3 4
10. Newcastle 3 4
11. West Ham 3 3
12. Brighton 3 3
13. Man City 2 3
14. M. United 2 3
15. Southampton 3 3
16. Wolverhampton 3 3
17. West Bromwich 3 1
18. Burnley 2 0
19. Sheffield United 3 0
20. Fulham 3 0
Takımlar O P
1. Real Betis 3 6
2. Granada 3 6
3. Real Sociedad 3 5
4. Celta de Vigo 3 5
5. Valencia 3 4
6. Real Madrid 2 4
7. Getafe 2 4
8. Villarreal 3 4
9. Atletico Madrid 1 3
10. Barcelona 1 3
11. Sevilla 1 3
12. Levante 2 3
13. Osasuna 3 3
14. Athletic Bilbao 2 3
15. Cádiz 3 3
16. Huesca 3 2
17. Real Valladolid 3 2
18. Eibar 3 1
19. Deportivo Alaves 3 1
20. Elche 1 0