banner26

Kazan: Serdivan'a verecek çok şeyim var

Seçim çalışmalarını esnaf ziyaretiyle sürdüren CHP Serdivan adayı Zafer Kazan, "Hakkaniyetle, adaletle, şeffaf bir şekilde ve hep birlikte yönettiğimiz Serdivan’ı tüm Türkiye’nin gözdesi bir ilçe yapalım istiyorum. Benim Serdivan’a verecek çok şeyim var” dedi.

SİYASET 15.01.2019, 19:20 15.01.2019, 19:30
61
Kazan: Serdivan'a verecek çok şeyim var

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Serdivanlılar ile sık sık yaptığı ev ziyaretleri, kahvehane toplantıları ile bir araya gelen  Zafer Kazan seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Geçtiğimiz gün Serdivanlı esnafları gezen Başkan Adayı Kazan hem onların sıkıntılarını dinledi hem de projelerini anlattı.

BİR BELEDİYE BUNU DÜŞÜNEMEZ Mİ?

Bir taksi durağına uğrayıp burada şoförler ile sohbet eden Kazan: “Görüyorum ki Serdivan’da çoğu taksi durağında, taksi şoförlerinin bekleyecekleri bir alan yok.  Göreve geldiğimizde taksi duraklarını içinde tuvalet ve küçük mutfağı da olan ve 24 saat kullanılabilen bir hale getireceğiz. Tek tip taksi duraklarımızla hem taksi şoförlerimiz daha konforlu bir ortamda çalışma olanağı bulacak hem de şık görünümlü duraklarımız ile şehir estetiğine katkıda bulunacağız. Zor bir şey mi? Bir belediye bunu düşünemez mi? Yapamaz mı?” diye konuştu.

DERDİM MAKAM MEVKİ DEĞİL HİZMET ETMEK

Görüştüğü her kesimden aldığı geri dönüşlerde halkın en büyük sıkıntısının ekonomik olduğunu ifade eden Kazan, hayali mega projeler yerine tüm Serdivanlıların yararlanabileceği, ekonomilerine katkı sunacağı projeler hazırladıklarını anlattı. 

Uğradığı her dükkanda esnaflar ile sohbet eden Başkan Adayı Kazan: “Bir seçmen olarak benim de şikayet ettiğim konular vardı. Baro Başkanlığı dönemimde de yanlış gördüğüm hususları eleştirdim, ilimizde yaşanan tüm sıkıntıları dile getirdim. Hak dedim, hukuk dedim, eşitlik, demokrasi dedi. Şimdi istiyorum ki zamanında dile getirdiğim bu hususları ete kemiğe büründüreyim. Söylediklerim lafta kalmasın icraata geçsin. Derdim makam mevki değil hizmet etmek. Bana bu fırsatı vermenizi gönülden istiyorum” diyerek,  destek istedi.

BENİM SERDİVAN’A VERECEK ÇOK ŞEYİM VAR 

Aldığı pek çok geri dönüşten halkın huzursuzluğunu ve memnuniyetsizliğini gördüğünü söyleyen Kazan:şunları kaydetti:

“Yolunda gitmeyen bir şeyler var. Bunu bana sizler anlatıyorsunuz. Ama üzülerek gördüğüm bir şey daha var ki, halkın idarecilere olan inancı, güveni kalmamış. Bizlere kötü bir miras bırakmışlar, ne yapayım? Bana bir şans verin tekrar güven duymanızı sağlayayım. ‘Bak oluyormuş, istenince yapılıyormuş helal olsun adama’ dedirtmek istiyorum.  Tek amacım şu şehirde bir belediyecilik örneği göstermek. Hakkaniyetle, adaletle, şeffaf bir şekilde ve hep birlikte yönettiğimiz Serdivan’ı tüm Türkiye’nin gözdesi bir ilçe yapalım istiyorum. Benim Serdivan’a verecek çok şeyim var.” 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı bulutlu