Mezarlıklar bayrama hazırlanıyor Mezarlıklar bayrama hazırlanıyor

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde 17 yaşındaki genç kız, gece bindiği minibüs şoförünün sözlü tacizine maruz kaldı. Olayı öğrenen kızın ağabeylerinin dövdüğü şoför, arkadaşları tarafından başka bir minibüsle kaçırılmak istenirken araç kaza yaptı.
Olay, Maltepe Mahallesi Maltepe Caddesi üzerinde yaşandı. İddiaya göre, gece minibüste tek yolcu olarak kalan 17 yaşındaki kız, 45 yaşlarında olduğu öğrenilen şoförün sözlü tacizine maruz kaldı. Durumdan rahatsız olarak minibüsten inen kızın, durumu anlattığı ağabeyleri ile yakınları minibüs şoförünü bularak dövdü. Olaya tanık olan başka bir minbüs sürücüsü dövülen arkadaşını aracına alarak kaçırmak istedi.Olay yerinden hızla uzaklaşmaya çalışan minibüsün yokuştan indiği sırada frenleri boşaldı. Kontrolden çıkan minibüs, yolun sonundaki mıcıra girerek uçuruma yuvarlanmaktan son anda kurtuldu.
Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bölgeye ulaşan sağlık ekipleri sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen şahıs ve arkadaşına ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Polis ekipleri iddia üzerine konuya ilişkin geniş çaplı inceleme başlattı.