Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turuna ilişkin kararını bugün açıklamadı.

CHP'nin yeni Merkez Yönetim Kurulu belli oldu CHP'nin yeni Merkez Yönetim Kurulu belli oldu

Ümit Özdağ, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Kılıçdaroğlu'nun bugünkü Hatay gezisi sonrası akşam görüşeceklerini ve yarın saat 11.00'de birlikte açıklama yapmayı planladıklarını söyledi.

Özdağ, "İmzaya bağlanması için yüz yüze bazı görüşmeler yapılması gerekiyor. Bu görüşmeleri bu gece gerçekleştireceğiz. Şu ana kadar olumlu gelişen süreci bu aşamada da olumlu gerçekleştireceğimizi umuyoruz" dedi.

Quote Message: İmzaya bağlanması için yüz yüze bazı görüşmeler yapılması gerekiyor. Bu görüşmeleri bu gece gerçekleştireceğiz inşallah. Şu ana kadar olumlu gelişen süreci bu aşamada da olumlu gerçekleştireceğimizi umuyoruz

İmzaya bağlanması için yüz yüze bazı görüşmeler yapılması gerekiyor. Bu görüşmeleri bu gece gerçekleştireceğiz inşallah. Şu ana kadar olumlu gelişen süreci bu aşamada da olumlu gerçekleştireceğimizi umuyoruz

Quote Message: Sinan Oğan'ın tercihi kendi takdiridir, Zafer Partisi'ni bağlamamaktadır. Biz Sinan Bey'le yola çıkarken cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık. Biz cehennemin kapılarını kapatmaya hala çalışıyoruz. Bunun dışında da bir şey söylemeyeceğim.

Sinan Oğan'ın tercihi kendi takdiridir, Zafer Partisi'ni bağlamamaktadır. Biz Sinan Bey'le yola çıkarken cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık. Biz cehennemin kapılarını kapatmaya hala çalışıyoruz. Bunun dışında da bir şey söylemeyeceğim.