Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79. Genel Kurulu’nda yapılan kura çekiminde, Türkiye’ninyerli ve milli elektrikli aracı TOGG, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na teslim edildi.

Türkiye’nin renkleri serisinde Gemlik Mavisi olarak geçen 54 TOG 154 Plakalı lacivert TOGG’un ilk sürüşünü gerçekleştiren Başkan Akgün Altuğ, “Geçtiğimiz aylarda TOBB’un Genel Kurulu’nda 81 ilden 365 oda ve borsa başkanımız ile bir kura çekimi gerçekleştirildi. Biz de geçtiğimiz günlerde yerli ve milli aracımızı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası adına teslim aldık. Ülkemizin üretim gücü, AR-Ge altyapısı, girişimci ruhunun geldiği nokta ile ne kadar gurur duysak azdır. Bu gelişme ile birlikte bizde bu dünyada teknolojik gelişmelerde varız dedik.

Sakarya Büyükşehir Meclisi'nde sarıklı üye! Sakarya Büyükşehir Meclisi'nde sarıklı üye!

Türk üretiminin ve sanayisinin zirveye ulaştığı aracımızın üretimin emeği geçen tüm kademelere Sakarya İş dünyası adına teşekkür ediyorum. TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na da özellikle  teşekkür ediyor, Odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.