banner26

Kazan: Serdivanlılar memnun değil

CHP adayı Zafer Kazan, Serdivanlılar’ın belediye hizmetlerinden memnun olmadığını ifade ederek, artık ‘ceketimi koysam kazanır’ anlayışına ‘dur’ denmesi gerektiğini söyledi.

SİYASET 26.12.2018, 21:59
79
Kazan: Serdivanlılar memnun değil

CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Adaylığının ardından çalışmalarına başlayan CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan sokak sokak, ev ev gezmeye devam ediyor. Arabacıalanı ve Kemalpaşa Mahallelerindeki kahvehanelerde seçmenlerle buluşan Zafer Kazan sorunları dinledi. Yapılan anketler ve görüşmelerde, Serdivanlılar’ın belediye hizmetlerinden memnun olmadığını gördüklerini anlatan Zafer Kazan,  artık ‘ceketimi koysam kazanır’ anlayışına ‘dur’ demek gerektiğini söyledi.

İKİ YOL VAR

“Önümüzde iki yol var ya yine aynı yolu tercih edip şikayet etmeye devam edeceğiz ya da kendimize yeni bir yol açacağız.” diyen Başkan Adayı Zafer Kazan, şunları kaydetti:

“Belediyenin bütçesi Serdivanlılar’ın ödediği vergilerden oluşuyor. Burada önemli olan bu bütçenin nasıl kullanılacağı. Yani belediyenin gelirleri halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda mı kullanılacak, yoksa rantçıların çıkarları için mi kullanılacak? Şimdi ben diyorum ki; sizi sadece seçimden seçime hatırlayan, ama seçildikleri andan itibaren sizi yönetime dahil etmeyen, ihtiyaçlarınız nedir diye sormayan, birilerinin çıkarları doğrultusunda hareket eden bu yönetim anlayışından şikayetçi iseniz gelin bu düzeni birlikte değiştirelim.” 

ANAHTAR SANDIKTA

Gittiği her toplantıda katılımcı bir yönetim anlayışı benimsediklerini ifade eden Zafer Kazan: “Belediyenin kapılarını vatandaşa kilitlemişler anahtarını da saklamışlar. Biz yerini biliyoruz, anahtar sandıkta ve 31 martta anahtarı sandıktan çıkarın ki belediyenin kapıları halka açılsın” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı az bulutlu