Feridun Düzağaç 14 Ekim'de Sakarya'da... Feridun Düzağaç 14 Ekim'de Sakarya'da...

Sakarya’da Serdivan AVM, Agora AVM ve Cadde 54  sinemalarında bu hafta 3 yeni film gösterime girdi. ‘Tehlikeli Oyun’, ‘Kendi yolumda’ ve ‘’One Piece Film - Red’ haftanın yeni filmleri. 

Kendi Yolumda

Vizyon tarihi: 25 Kasım 2022
Süre: 1s 30dk
Tür: Komedi
Yönetmen Ömer Faruk Sorak
Senarist Ali Kobanbay
Oyuncular: Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Ferit Aktuğ
Sinema: Agora /Cadde 54 / Serdivan AVM


Adana'ya giden Gökhan Özoğuz, burada gittiği tamircide çırak olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali de müzik sevdasıyla yanıp tutuşan ve besteler yapan biridir. Yaptığı çalışmayı Gökhan Özoğuz'a gösterir ve ondan bu işin peşini bırakmaması gerektiği öğüdünü alır. Ömer Ali'nin “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusu, Gökhan'ın bilinçaltına kazınacaktır. Arabasının tamir olmasını beklerken uykuya dalan Gökhan, rüyasında tam olarak bu sorunun etkilerini görür. Gökhan artık Adana'da bir tamirci çırağıdır...

Tehlikeli Oyun

Vizyon tarihi: 25 Kasım 2022
Süre: 1s 34dk
Tür: Gerilim
Yönetmen Russell Crowe
Senarist Stephen M. Coates, Russell Crowe
Oyuncular: Russell Crowe, Elsa Pataky, Liam Hemsworth
Orijinal adı Poker Face
Sinema: Agora

Tehlikeli Oyun, bir teknoloji milyarderi tarafından düzenlenen büyük ödüllü bir poker gecesinde yaşananları konu ediyor. Teknoloji milyarderi olan Jake Foley, yüksek bahisli bir poker oyunu düzenlemek için çocukluk arkadaşlarını Miami'deki mülkünde toplar. Jake ve arkadaşlarının, hem nefret hem de sevgi dolu bir ilişkisi vardır. Jake, hazırladığı bu gece ile arkadaşlarına hayal bile edemeyecekleri kadar para kazanma şanşı tanır. Ancak oyuncuların oyuna katılabilmesi için, en özel sırlarını açıklamaları gerekmektedir. Oyun başladıktan bir süre sonra Jake’in arkadaşları, oyunun gerçekte neyin hakkında olduğunu keşfeder.


One Piece Film - Red

Vizyon tarihi: 25 Kasım 2022
Süre: 1s 55dk
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Yönetmen Goro Taniguchi
Senarist Eiichiro Oda, Tsutomu Kuroiwa
Oyuncular: Kaori Nazuka, Mayumi Tanaka, Kaori Nazuka
Sinema: Serdivan AVM

One Piece Film - Red, milyonlarca hayranı olmasına rağmen daha önce kimsenin yüzünü görmediği, dünyanın en iyi sanatçısı olan Uta’nın hikayesini konu ediyor. Dünyanın en iyi sanatçılarından biri olan ancak yüzünü kimsenin görmediği Uta, müzik adası Elegia’da ilk canlı konserini verecektir. Bu konser sayesinde hayranları artık onu görebilecektir. Dünyanın dört bir yanından insan, Uta’yı görmek için adaya gelir. Adaya gelenler arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır. Konser başladığında onlar Uta ile ilgili tahmin edemeyecekleri şeyler öğrenir.