Sakarya Yenikent Güzelleştirme, Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu ile yöneticileri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu ziyaret ederek, bugüne kadar gerçekleştirilen projeler için teşekkür edip, raylı sistem isteğini yinelediler.

Sakarya'da ağır tonajlı araçlara bayram yasağı Sakarya'da ağır tonajlı araçlara bayram yasağı

Dernek Başkanı Cerrahoğlu, Başkan Mutlu Işıksu’yu yeniden göreve seçilmesi nedeniyle tebrik ederek işlerinde kolaylıklar diledi.  Yenikent’e ulaşım için bölge halkının raylı sistemin yapılmasını beklediğini ifade eden Cerrahoğlu, hem Karaman-Camili, hemde Korucuk kapalı pazaryerleri için Başkan Işıksu’ya teşekkür etti.

Yenikent bölgesinde Karaman, 15 Temmuz Camili ve Korucuk mahallelerinin yanı sıra çevre mahallelere de en güzel hizmetleri vermenin uğraşı içinde olduklarını ifade eden Başkan Işıksu, “Karaman-Camili ile Korucuk kapalı pazaryerlerinde esnaflarımız için kura çekimi yapılmasının ardından ilgili odalarla işbirliği içinde halkımıza pazarlarımızı sunacağız. Her iki pazaryeri içinde en uygun yerleri tespit ederek yaptık. Halkımız buralarda daha rahat ortamda Pazar alış verişlerini yapacaklar. Pazar olmayan günlerde de sosyal aktiviteler bu alanlarda yapılabilecekler” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi