Bursa Kültür Yolu Festivali kapsamında TFSF üyesi bölge derneklerinin katılımı ile gerçekleşecek olan festivalde şehrimizi  SAGÜSAD-Sakarya Güzel Sanatlar Derneğini temsil edecek. 

1 Haziran Cumartesi günü Kültür Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımı ile başlayacak olan festivalde SAGÜSAD üyelerinin karma fotoğraf gösterileri ve bireysel gösterileri izleyicilerle buluşacak. 

"Kent Renkleri ve Güzellikleri-3 Bursa-Kocaeli-Sakarya" adlı fotoğraf sergisi Sakarya'ya ait 10 fotoğraf ile 1 Haziran'da Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Sergi Salonu'nda saat 17.00'de açılıcaktır. SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak bu önemli kültür sanat etkinliğinde Sakarya'yı temsil etmekten mutluluk duyduklarını ve tüm fotoğrafseverleri davet ettiklerini ifade etti.

Festival Programı 

1 Haziran Cumartesi Saat 14:00'de Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Sergi Salonu'nda saat "Sakarya'nın Tarihi Yüzü" SAGÜSAD Üyeler Sunumu

2 Haziran Pazar Saat 14:00' de Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Sergi Salonu'nda saat "Sait Faik Abasıyanık Semaver" SAGÜSAD Üyeler Sunumu

4 Haziran Salı Saat 13:30' da Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Sergi Salonu'nda "Katmandu" Yavuz Yaman Sunumu 

MHP Hendek'ten Ali İnci'ye ağır sözler: "İhanettir" MHP Hendek'ten Ali İnci'ye ağır sözler: "İhanettir"

Editör: Bahar Saner