Sapanca Belediye Spor Kulübü bünyesindeki yüzme branşındaki sporcular 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programları çerçevesinde Sakarya’da düzenlenen müsabakadan madalyaları toplayarak döndü.
Antrenör Şenol Yıldız yönetiminde, Sapanca Belediyesi Gençlik Merkezi kapalı yüzme havuzunda uzun süredir çalışma yapan yüzme kulübü öğrencileri çalışmalarının meyvelerini
toplamaya başladı ve birçok derece alarak ilçelerine geri döndüler.

Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, “Tüm sporcuları öncelikle ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sadece sporcularımızı değil bu başarılarda emeği olan velilerimizi de kutluyorum. Bu müsabakalarda görüldü ki başarılı bir ekip işi, çalıştıran antrenör, çocuklar, veliler ve belediyemiz güzel bir takım olmuşuz. Sapancamızda birbirinden yetenekli çocuklarımızın olduğundan da eminiz. Ümit ediyorum ki Sapanca Belediye Spor Kulübü olarak spordaki bu atılımları, branşlarımızı arttırarak ilermemeye devam edeceğiz. Bu gibi faaliyetler çocuklarımız ve gelecekleri için çok değerli. Biz Sapanca Belediyesi, olarak çocuklarımızın mutluluğu ve gelecekleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Sapanca’mızın adını en iyi şekilde temsil eden yavrularımızı ayrı ayrı kutluyorum” dedi.

CHP'li Taşkent: "Ortak yas alanı olabilirdi" CHP'li Taşkent: "Ortak yas alanı olabilirdi"

Sapanca Belediye Spor yüzücüleri büyük bir başarıya imza attı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programları çerçevesinde Sakarya’da düzenlenen müsabakadan ödül alan minik yüzücü ve aldıkları dereceler şu şekilde:

Nihal Öztürk 7 yaş müsabakası kızlar kategorisinde tahtalı ayakta birinci, 50 M sırt ve sırt ayakta birinci. 

Fatma Zehra Yılmaz 9 yaş kızlar kategorisinde kurbağalama (100 Metre ve 50 Metre) birinci 

Liva Topçu 9 yaş 50 Metre sırt mücadelesinde üçüncü, 100 Metre serbest sitilde beşinci

Ali Çınar Yıldırım 100 Metre dördüncü, 50 Metre serbeste dördüncü, Kurbağalamada beşinci.

Ece Erkin 8 yaş kızlar 100 Metre serbest sitilinde birinci, 50 metre sırtta ikinci

Poyraz Kara 7 yaş erkekler Tahtalı ayakta birinci

Azra Öztürk 10 yaş kızlar kategorisinde sırtta ikinci, serbest sitilde beşincilik, serbest sitilde 4.lük, kurbağalamada ikincilik, sırtta dördüncülük.

Asude Bayramoğlu 10 yaş sırtta dördüncü

Derin Erbaş 8 yaş sırtta 100m beşinci

Yarışmalara katılan; Ömer Eser, Ertuğrul Kovar, Necati Çapoğlu, Narin Özdemir, Eylül Mısra Kösemen, Ravza Muberra Yıldırım, Ertuğrul Bostancı da tebrik ediyoruz.

Editör: Haber Merkezi