Cem Adrian, geliri depremden etkilenenler için kullanılacak özel şarkısı Hüküm'ü, Umuttan Çocuklar Derneği'nin YouTube hesabında yayınladı. Sanatçılar, yeni şarkının duyurusunu sosyal medya hesaplarından yaptı.

"Sanki bunu bu halka borçluyduk"

Cem Adrian, Instagram hesabında yayınladığı mesajda, "İçimden gelen her şeyi üzerine yazdım. Şarkıyı Mark'a gönderip içinde onun da olmasını istediğimi söyledim. Sanki bunu bu halka borçluyduk, bizi hep bağrına basan o insanlara. Bu şarkıyı yazmaya, çalmaya, söylemeye. Yaralı, kalbi kırık, acılı halkım. Sizi ne unutacağız, ne de unutturacağız. Sonsuza dek, söz veriyorum" diye yazdı.

"Gelirlerinin tamamı sonsuza dek depremzedeler için kullanılacak"

Mark Eliyahu ise yayınladığı mesajda acı ve kederin çok büyük olduğunu belirterek, afetzedelerin yaşadıklarını kalbinin derinliklerinde hissettiğini kaydetti. Eliyahu, "Şarkının YouTube'daki izlenme ve diğer tüm mecralardaki dinlenme gelirlerinin tamamı sonsuza dek depremzedeler için kullanılacak" mesajını paylaştı.

Ezheran’ın yeni single’ı “Aslında” çıkıyor Ezheran’ın yeni single’ı “Aslında” çıkıyor

"Bu hak değil, hüküm değil"

“Sessizlik, sessizlik, sessizlik çınlıyor sokaklarında… Bir ışık… Bir ışık… Bir ışık daha sönüyor ocaklarında… Var mıdır bir bildiği… Yok mudur hiç çaresi… Bu hak değil… Hüküm değil… Duymuyor mu hiç bizi, kör mü artık gözleri bu kader değil. Kader değil…. Yıkılıyor hayat! Kırılıyor zaman! Devriliyor üstümüze duvar değil bir insan… Direniyor umut! Dayanıyor karanlığa… Filizlenip yükseliyor bir çocuğun avucunda” sözlerinin yer aldığı şarkının video klibinde depremin yerle bir ettiği kentlerin görüntüleri yer alıyor.

Kaynak: T24

Editör: Tuncer Kalaycı