Söz Sakarya Gazetesi'nin manşetinde yer alan habere göre, Millet İttifakını oluşturan partiler seçime tek listeyle girilmesine ilişkin görüşmelerini sürdürüyor. Haberde ayrıca İYİ Parti Sakarya İl Teşkilatının tek listeyle seçime gidilmesine sıcak bakmadığı ve bunu parti genel merkezine ilettiği belirtildi.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi, manşetinde Ramazan ayı öncesinde yapılan gıda zamlarına dikkati çekti. 'Tadımız, tuzumuz yok' başlıklı haberde, "Her gün yeni bir zam haberiyle karşılaşan vatandaş, artık giyim kuşamından değil gıdasından kesmeye başlanıldı" denildi.

Adapostası Gazetesi, Sakarya'dan deprem bölgesine yapılan yardımları öne çıkardı. "Sakarya farkını gösterdi" başlıklı haberde Sakaryalıların depremzedeleri hiç yalnız bırakmadığı, bölgeye yardımların sürdüğü kaydedildi.

Sakarya gazeteleri bugün ne yazdı? Sakarya gazeteleri bugün ne yazdı?

Bizim Sakarya Gazetesi, sür manşetinde teleferik projesiyle ilgili iptal kararına, manşetinde ise Çanakkale Zaferi'nin kutlamalarına yer verdi.

Sakarya Yenigün Gazetesi, manşetinden verdiği Teleferik Projesi'nin imar planının iptal haberinde, o dönemde polis ile vatandaşın karşı karşıya geldiğini hatırlattı.

Sakarya Yenihaber Gazetesi, manşetinde seçmen listelerinin askıya çıkarıldığını ve seçim hareketliliğinin başladığını belirtiyor.

Yeni Sakarya Gazetesi ise 'Her şey onlar için' başlıklı manşet haberinde, gönüllü öğretmen ve öğrencilerin depremzedelen için mobilyalar ürettiğini vurgulamış.