Seçim Haberleri

Seçim haberleri ve güncel Seçim gelişmeleri, Seçim ile ilgili tüm video, Seçim fotoğrafları ve Seçim haberleri MedyaYazar sitemizde


GÜNCEL

Türk Tabipleri Birliği'nin yeni yönetiminin belirlendiği seçimi Etkin Demokratik TTB - Tabip Odaları İnisiyatifi İttifakı kazandı.

SİYASET

Kayseri Pınarbaşı'nda ise resmi olmayan sonuçlara göre; 31 Mart'ta 83 farkla seçimi kazanan CHP adayı farkı 289'a çıkardı.

DÜNYA

Yerel seçim sonuçları yaklaşan genel seçimler için de önemli bir işaret olarak değerlendiriliyor.

SEÇİM

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesi, Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesi ile Edirne ve Sivas'ın Yıldızeli ilçesine bağlı Güneykaya beldesinde yenilenecek seçimler 2 Haziran'da yapılacak

SEÇİM

Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri olağan itiraz sürecinde toplamda 81 itiraza ilişkin nihai karar verildi.

GÜNCEL

Tuna Kiremitçi, seçim sonuçlarından duyduğu memnuniyeti dile getirdiği için TRT 2 tarafından davet edildiği bir programın iptal edildiğini iddia etti.

EKONOMİ

Ekonomistler yerel seçim sonrası bazı ürünlerde vergi artışıyla beraber çok zor bir döneme girilmesini ve TL'de değer kayıplarının sürmesini bekliyor.

SEÇİM

Pazar günü yapılacak seçimler öncesinde tüm partiler ve adaylar son saatleri iyi değerlendirmek için kritik il ve ilçelerde seçim çalışmalarını...

TÜRKİYE

Mehmet Akarca'nın dört yıllık görev süresinin dolması nedeniyle yapılan Yargıtay Başkanlığı seçiminin dördüncü ve beşinci turunda da sonuç çıkmadı.

GÜNCEL

10 turda sonuç çıkmadı. Seçim önümüzdeki günlerde ikinci kez tekrarlanacak ve yeniden adaylık başvurusu alınacak.

Sakarya

Geçen yıl Eylül ayında 8,34 TL olan suyun ton fiyatı bu yıl yüzde 118 artışla 18,22 TL'ye yükseldi. Büyükşehir Belediyesi,...

Türkiye

Şanlıurfa'daki seçim kutlamalarında başına kurşun isabet eden 14 yaşındaki Emirhan tüm çabalara rağmen kurtarılamadı

Geçen Yıl Bugün

16 Temmuz 2023