Sakaryaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, mutlaka kazanmaları gereken 6 puanlık maçtan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını, kalan maçlarda daha iyi bir oyunla kazanmayı sürdürmek istediklerini söyledi.

SGM yaz kurslarında kayıtlar 24 Haziran’da başlıyor SGM yaz kurslarında kayıtlar 24 Haziran’da başlıyor

Adapazarı'nda dün akşam oynanan ve Sakaryaspor'un 2-1 galibiyetiyle sona eren Bodrumspor maçının değerlendirmesini yapan Taner Taşkın, şunları kaydetti:

 “Oyuna çok iyi başladık. Zor bir maç olacağını daha önce de konuşmuştuk. 6 puanlık bir maçtı mutlaka galip gelmemiz gerekiyordu ki zirvedeki mücadelemiz devam etsin. Tabii bundan sonraki süreçte bütün maçlar çok zor olacak. Kolay hiçbir maç yok. İlk devrede gerçekten oyunu domine eden, golü bulan, çok iyi mücadele eden, iyi pas yapan bir takımımız vardı. Hareketsiz gördüğümüz iki tane oyuncumuzu oyundan aldık. Ama burada gördük ki doğru şeyler yapmamışız. Burada birinci derecede kabahatli benim. İkinci devredeki oyun hiç arzu ettiğim gibi çıkmadı. Rakibimizin frikikten golü bulmasıyla panik yaptık. Aslında bizim seviyemizdeki takımların daha böyle olgun oynaması gerekiyor. Tabii burada rakibin kapanması da coşkulu oynaması, ikinci devredeki oyunu da ilk devredeki oyunu gibi değildi. Bu da bizi etkiledi. Neticesinde geçen hafta çok iyi bir mücadele ederek maç kaybettik. Ama bu hafta da ilk yarıdaki oyun tamam ama ikinci yarıdaki oyunu ben de kabul etmiyorum. İnşallah oyumuzu da daha çok geliştirerek önümüze bakmaya devam edeceğiz.” 

Editör: Tuncer Kalaycı