Muharrem İnce Haberleri

Muharrem İnce haberleri ve güncel Muharrem İnce gelişmeleri, Muharrem İnce ile ilgili tüm video, Muharrem İnce fotoğrafları ve Muharrem İnce haberleri MedyaYazar sitemizde


GÜNDEM

Memleket Partisi Muharrem İnce'ye yönelik paylaşımlarda bulunan 14 kişiden 1'i tutuklandı. "Ankara Kuşu" adlı Twitter kullanıcısı gözaltında...

SEÇİM

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye verilen oyların geçerli sayılacağını açıkladı.

SİYASET

Baş: Kaybettirmek istiyorsanız da, Kemal Bey’e değil Tayyip Erdoğan’a kaybettirmeyi seçin. Bu sizin en önemli seçiminiz.

SİYASET

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce'ye oy vermekle Erdoğan'a oy vermek arasında bir fark olmadığını söyledi.

SEÇİM

Yöneylem Sosyal Araştırma Merkezi'nin 27-29 Mart tarihlerindeki araştırmasına göre Muharrem İnce yüzde 8,6 oy oranına ulaşıyor

SEÇİM

Konsensus Araştırma Başkanı Murat Sarı, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim sonuçlarını "etkilemeyeceğini" savundu.

Türkiye

Piyanist Fazıl Say, Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin dünkü açıklamalarına tepki gösterdi.

SEÇİM

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı seçimlerinde aday olabilmesi için gerekli olan 100 bin imzayı topladı.

SEÇİM

Habertürk yayınına katılan Muharrem İnce, muhalefet için “Masayı yönetemediler, Türkiye'yi nasıl yönetecekler” dedi.

SİYASET

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, 'Günü geldiğinde çekilmeyi bilirim” dedi.