Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde 81 ilde ve 482 ilçeoe örgütlenen Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, Adapazarı'nda saha çalışmalarına başladı.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Adapazarı Koordinatörü Şükran Gökpınar, platforma ilişkin yaptığı bilgilendirmede, "Kemal Kılıçdaroğlu ile ülkenin sorunlarının çözüleceğine ve ülkenin düze çıkacağına bir inanan gönüllü platformudur. Bu platform sadece CHP’lilerden değil birçok siyasi görüş ve partiden insanların bir araya gelmesiyle ortaya çıkmış partiler üstü bir oluşumdur" dedi.

Milli Eğitim davayı kaybetti Milli Eğitim davayı kaybetti

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri'ne din, dil, ideoloji fark etmeksizin ülkesini ve milletini seven herkesin katılabileceğini belirten Gökpınar, şunları kaydetti:

"Bizde format şu şekilde. Biz insanlara söz hakkı veriyoruz. Konuşmaktan ziyade dinliyoruz. Bize dair düşüncelerini, eleştirilerini dinliyoruz ve bunun açığını kapatmaya çalışıyoruz. Özellikle ekonomik krizden dolayı Türkiye o kadar politikleşti ki, siyasetçilerin konuşmasına değil dinlemesine ihtiyaç var. İlkokula giden çocuktan tutun ev hanımına kadar toplum politikleşti. Herkes ekonomiyi, sığınmacıları konuşuyor. Türkiye bu seçime odaklanmış vaziyette. Bir siyasi bugünün Türkiye’sinde yeni ne söyleyebilir ki?

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Adapazarı koordinatörü olarak Halkın adamını halkın iktidarına taşımak adına bütün inancımızla çalışıyoruz ve eminim ki kazanacağız! Bu süreçte gönüllü grubuna katıldığımız günden bu yana her gün yeniler eklenen gönüllü grubumuzla Adapazarı’nda girmediğimiz sokak kapısını çalmadığımız ev görüşmediğimiz STK, esnaf Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını iletmediğimiz tek bir vatandaşımız kalmayana dek zafere uyanacağımız 15 Mayıs sabahına dek elimizden gelen çabayı göstermekte kararlıyız.

Kemal Kılıçdaroğlu gönüllüleri adına bu süreçte birlikte yola çıktığım yol arkadaşım Sakarya Koordinatörü Anıl Özkan , imecemize ortak olan destek veren sorumluluk hissedip sürece dahil olan her yol arkadaşıma ve bizlere her türlü desteği en başından beri esirgemeyen CHP Adapazarı ilçe başkanı sayın Ayşe Füsun Çetin başkanıma teşekkür ederim.

Hep birlikte ikinci yüzyılı demokrasi ile taçlandıracağız."