SGM yaz kurslarında kayıtlar 24 Haziran’da başlıyor SGM yaz kurslarında kayıtlar 24 Haziran’da başlıyor

Sapanca Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri kapsamında düzenlediği Sapanca Halk Dansları Gösterisi Sapanca Turizm Fakültesi Konferans ve Gösteri Salonunda seyircisine sunuldu.
Gösteride Sapanca İlkokulu öğrencileri, Nazmiye Ömer Sözer Okulu öğrencileri ve Sapanca Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları ekibi dans performanslarını sergiledi.
Silivri yöresi, Zeybek yöresi, Mardin yöresi, Dünya dansları gösterisi, ritim gösterisi ve müzik dinletisiyle oldukça renkli ve coşkulu görüntülere sahne olan programlar, izleyen aileler ve
vatandaşları büyüledi.
Başkan Arda Şahin ‘ Küçüklü büyüklü bu gösteriyi hazırlayan, emek veren herkese çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir görsel şölen izledik. Hepinize katıldığınız için teşekkür ederiz. Bu gösteriyi hazırladıkları için de öğretmenlerimize, vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza çok teşekkür ederiz. Sağ olun, var olun.’ dedi ve bu tür sanatsal etkinliklerle Sapanca halkıyla buluşturacaklarını dile getirdi.
Gösteri sonunda Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, ekip adına dans öğretmenlerine çiçek takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Editör: Tuncer Kalaycı