Adapazarı Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen AKP'li Mutlu Işıksu, mazbatasını aldı.

Sakarya  Adliyesi'nde gerçekleştirilen mazbata teslim törenine Elveda Işıksu, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ve Cumhur İttifakı Teşkilat Mensupları katıldı.

Işıksu, törendeki konuşmasında, Adapazarı insanının güvenine layık olmak adına çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.  Işıksu, şunları kaydetti:

“Adapazarı Belediyesi’nin idari ve mali kapasitesini daha da güçlendirecek adımlar atmaya ve 84 mahallemizde şehir insanına dokunan, insan odaklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Yepyeni bir vizyonla milletimizin huzurunda olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyarak Adapazarı’mızın yarınlarını kıymetli hemşehrilerimizin destekleriyle çok daha müreffeh bir hüviyete kavuşturacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz. Kalbi Adapazarı’mız için atan, dua ve destekleriyle bizlerle olan herkese kalbi şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı için çok çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güzel yarınlara.” ifadelerini kullandı.  

Sakaryaspor’un yeni yönetimininden Başkan Alemdar'a ziyaret Sakaryaspor’un yeni yönetimininden Başkan Alemdar'a ziyaret

Mutlu

Editör: Tuncer Kalaycı